Cariere la Aviators Sky Club

La Aviator Sky Club, suntem în mod constant în căutare de persoane talentate, pasionate de jocuri, tehnologie și inovație. Credem în crearea unui loc de muncă dinamic în care creativitatea și expertiza se unesc pentru a dezvolta experiențe de joc de top.

Deschideri curente

Copywriter (nișă jocuri de noroc)

Locație: La fața locului, la biroul nostru

Responsabilități:

  • Creați conținut atractiv și informativ adaptat special pentru industria jocurilor de noroc.
  • Colaborați cu echipa de marketing pentru a produce articole, postări pe blog și materiale promoționale care să rezoneze cu publicul nostru.
  • Să se asigure că tot conținutul reflectă vocea mărcii Aviator Sky Club și respectă standardele industriei.

Cerințe:

  • Experiență dovedită în redactarea de articole pentru nișa jocurilor de noroc, cu un portofoliu de articole publicate.
  • Înțelegerea puternică a principiilor SEO și a modului de aplicare a acestora la crearea de conținut.
  • Abilități excelente de cercetare, redactare și editare.
  • Abilitatea de a lucra într-un mediu de echipă.

Analist matematic

Locație: La distanță

  • Efectuarea de analize matematice detaliate ale rezultatelor jocurilor pentru a determina distribuțiile de probabilitate.
  • Pregătiți rapoarte și prezentări care să comunice concepte matematice complexe într-un mod clar și ușor de aplicat.

Cerințe:

  • cunoștințe solide în matematică sau statistică, de preferință cu experiență în analiza probabilităților.
  • Experiență în modelarea și simularea scenariilor de joc, în special în industria jocurilor de noroc.
  • Cunoașterea instrumentelor și programelor de analiză a datelor.
  • Auto-motivat, cu capacitatea de a lucra independent la probleme complexe.

Programator PHP

Locație: Flexibil (Birou/Remote)

  • Dezvoltarea și întreținerea logicii server-side pentru platformele noastre de jocuri.
  • Asigurarea unei performanțe ridicate și a capacității de reacție la solicitările front-end.
  • Colaborați cu dezvoltatorii front-end și cu alți membri ai echipei pentru a integra elementele orientate către utilizator cu logica din partea serverului.
  • Scrieți cod PHP curat și rapid, la un standard ridicat, în timp util și în mod scalabil.

Cerințe:

  • Experiență dovedită în programarea PHP.
  • Înțelegerea modelelor de proiectare MVC.
  • Cunoașterea bazelor de date SQL/NoSQL și a limbajelor de interogare declarative ale acestora.

De ce să vă alăturați nouă?

La Aviator Sky Club, veți face parte dintr-o comunitate vibrantă și incluzivă, în care apreciem inovația, învățarea continuă și creșterea colectivă a membrilor echipei noastre. Oferim salarii competitive, beneficii cuprinzătoare și oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu stimulativ și de susținere.

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul, împreună cu o scrisoare de intenție și orice mostre de muncă relevante la adresa [email protected].